Systemowe kasy fiskalne z papierową kopią paragonu 

        Kasy systemowe to najwyższy standard fiskalnych. Przeznaczone są do bardzo wymagających średnich i dużych placówek handlowych. Kasa systemowa potrafi współpracować równocześnie z czytnikami kodów kreskowych, wagami, terminalami kart płatniczych oraz systemem sprzedaży zainstalowanym na komputerze.


 

PS 3000 PLUS

Kasa fiskalna PS 3000 Plus to najwyższy standard fiskalnych kas systemowych na rynku. Przeznaczeniem PS 3000 Plus są dużych placówki handlowe i supermarkety. Nowoczesne wzornictwo oraz wysoka ergonomia i funkcjonalność kasy w połączeniu z najnowszą, ale zarazem sprawdzoną technologią i elektroniką, stawiają kasę PS 3000 Plus powyżej rozwiązań fiskalnych dotychczas dostępnych na rynku.

Szczegóły techniczne


 

PS 3000 NET

Kasa fiskalna PS 3000 net to najwyższy standard fiskalnych kas systemowych na rynku. Jest pierwszą kasą z prawdziwą kartą sieciową oraz największą bazą towarową. Przeznaczeniem PS 3000 net są dużych placówki handlowe i supermarkety. Nowoczesne wzornictwo oraz wysoka ergonomia i funkcjonalność kasy w połączeniu z najnowszą, ale zarazem sprawdzoną technologią i elektroniką, stawiają kasę PS 3000 net powyżej rozwiązań fiskalnych dotychczas dostępnych na rynku.

Szczegóły techniczne

 

<< KASY ŚREDNIE

<< WSTECZ