Systemowe kasy fiskalne

        Kasy systemowe to najwyższy standard fiskalnych. Przeznaczone są do bardzo wymagających średnich i dużych placówek handlowych. Kasa systemowa potrafi współpracować równocześnie z czytnikami kodów kreskowych, wagami, terminalami kart płatniczych oraz systemem sprzedaży zainstalowanym na komputerze.


 

SENTO LAN E

Z przyjemnością prezentujemy Państwu nasza najnowsza kasę fiskalną Sento LAN E. Myli się ten, kto twierdzi, że jest to jedynie modyfikacja wcześniejszego modelu. Sento LAN E to zupełnie nowa kasa, z nową elektroniką opartą o nowoczesny procesor. Sento LAN E wykorzystuje obudowę znanej już i bardzo dobrze przyjętej przez rynek kasy Sento E, posiada wszystkie funkcje, które miała kasa Sento E, jednak jej parametry techniczne oraz nowe funkcjonalności przenoszą kasę Sento LAN E w zupełnie inny, wyższy segment rynku kas fiskalnych.

Szczegóły techniczne


 

PS 4000 E

Kasa fiskalna PS 4000 E to najwyższy standard fiskalnych kas systemowych na rynku. Jest pierwszą w Polsce kasą systemową typu ECR realizującą zapis kopii paragonu na elektronicznym nośniku danych, zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Finansów. Przeznaczeniem PS 4000 E są duże placówki handlowe i supermarkety.

Szczegóły techniczne

<< WSTECZ